در راستای برگزاری "اولین همایش ملی علوم و مهندسی در صنعت و جامعه"

جلسه هماهنگی بین دو دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه و دانشکده ادبیات و علوم انسانی و زبان های خارجه برگزار شد

۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۷ کد : ۶۹۹ عمومی
تعداد بازدید:۲۱۳
جلسه هماهنگی بین دو دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه و دانشکده ادبیات و علوم انسانی و زبان های خارجه برگزار شد.
جلسه هماهنگی بین دو دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه و دانشکده ادبیات و علوم انسانی و زبان های خارجه برگزار شد

در این جلسه که روز چهارشنبه 17 آذر ماه 1400 در محل دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد، رؤسا، معاونان و جمعی از مدیران گروههای آموزشی هر دو دانشکده حاضر شدند.

در ابتدای جلسه آیاتی از سوره حجرات درباره اخلاق و اخلاق مداری تلاوت شد و پس از آن دکتر محمودزهی به بیان نقش و جایگاه علوم انسانی در تمدن و فرهنگ بشری پرداختند. سپس خانم دکتر سابقی به تبیین موضوعات مد نظر دانشکده پردخت. پس از آن آقایان دکتر طاوسی به عنوان دبیر کمیته علمی و دکتر تمجیدی به عنوان دبیر کمیته اجرایی گزارشی از اقدامات انجام شده برای مقدمات برگزاری کنفرانس را به سمع حضار رساندند.

در نهایت از اساتید دانشکده ادبیات و علوم انسانی برای برگزاری هر چه شکوهمند تر این همایش دعوت به عمل آمد. سپس آقای دکتر صفرزایی دبیر کنفرانس مکران شناسی که سال گذشتته در دانشگاه برگزار شد به بیان تجربیات خود و انتقال آنها به دبیران همایش حاضر پرداختند.

لازم به ذکر است که "اولین همایش ملی علوم و مهندسی در صنعت و جامعه" در اسفندماه 1400 در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار خواهد شد که از اهداف اصلی این همایش بررسی چالش ها، فرصت ها در راستای محرومیت زدایی خواهد بود تا با کمک توان جامعه دانشگاهی و نخبگان بتوان این موانع  ها را بررسی و عارضه یابی و حل نمود.

آدرس صفحه همایش: aseis.velayat.ac.ir

کلید واژه ها: همایش ملی کاربردهای نوین علوم و مهندسی در صنعت و جامعه


نظر شما :